Спартак води на Септември (Симитли) с 2:1 през първото полувреме на двубоя от

...

Първо полувреме: Спартак - Септември 2:1

Спартак води на Септември (Симитли) с 2:1 през първото полувреме на двубоя от 31-вия кръг на Втора лига на стадион " Спартак ".

Домакините започнаха нападателно и още в 4-тата минута Цветан Илиев уцели гредата. Минута по-късно Георги Бабалиев бе спънат и съдията уточни бялата точка, а капитанът Янчо Андреев трансформира дузпата в гол с технично осъществяване - 1:0 за Спартак.

Натискът на домакините продължи и в 30-ата минута Даниел Начев увеличи преднината им с хубав гол. След независим рейд халфът шутира мощно и топката се заби в горния десен ъгъл на вратата - 2:0.

В 43-ата минута гостите понижиха резултата, възползвайки се от първата си сериозна обстановка в дуела. Техен състезател бе повален, реферът отсъди дузпа и Владислав Златинов бе прецизен от бялата точка - 1:2.

Съставът на Спартак: 21. Иван Дичевски, 6. Генади Луго, 3. Ибрям Ибрям, 23. Мартин Василев, 11. Виктор Митев, 17. Цветан Илиев, 45. Даниел Начев, 20. Николай Иванов, 10. Янчо Андреев, 9. Мехмед Сабри, 7. Георги Бабалиев

Резерви: 1. Станислав Нисторов, 8. Георги Георгиев, 71. Георги Чукалов,  22. Лаур Кицану, 4. Петър Патев, 13. Архан Исуф, 15. Мартин Янакиев

Съдия: Валентин Станчев (Сливен), асистенти: Никифор Велков (Севлиево), Петър Балтов (Сливен), четвърти арбитър: Михаел Павлов (Сливен), БФС пратеник: Кондьо Кондев (Сливен), съдийски наблюдаващ: Красимир Василев (Русе)

Източник: petel.bg